islamevim

Adana özel Esma Aydın Recidence

3.124
Adana özel Esma Aydın Recidence

Yurtadı : Adana Özel Esma Aydin Kiz Recidence
Kapasite : 130
Yetkili : Seher aydın-Hüseyin aydın
Adres : Yenibaraj Mah. Duygu Kafe Kavsagi Y.kredi bankasi bitisigi Seyhan / Adana
Tel : 0 322 225 00 67
Gsm : 0 533 614 06 97
Fax : 0 322 225 00 68
il/ilçe : Adana / Seyhan
Web : www.esmaaydınkızrezidans.com
www.adanakizyurdu.com

Genel Bilgiler
Siz öğrencilerimiz ve velilerimize güler yüzlü profosyonel tecrübeli yönetim kadromuzla bağımsız olarak 5 yıldızlı otel konforunda hizmet vermekteyiz.
Yurdumuz konumu itibari ile adananın öğrenci semti olarak kabul edilen baraj yolu duygu cafe kavşağındadır.binamız 5 kattan oluşmaktadır. bodrum katta; yemekhanemiz , çamaşırhanemiz, etüd merkezimiz ve bilgisayar odamız bulunmaktadır. Zemin katımızda idari bölüm olarak dizayn edilmiştir.

1. kattan 4. kata kadar 1-2-3-4 kişilik odalarımız bulunmaktadır. odalarımız geniş aydınlık ve ferah olup öğrencilerimizin konforu ve rahatı düşünülerek renk bilimcilerinin tasarladığı ve öğrenci pisikolojisine uygun renklere boyanmıştır.

ODALARDA; bazalı ortapedik yataklar , öğrenciye ait gardrop ve etejer ,çalışma masaları LCD TV mini bar buzdolabı, fransız balkon wc banyo bulunmaktadır.
Yurdumuz 40 oda 130 kişilik kapasiteye sahiptir. 24 saat kayıtlı bina dışı kamera sistemi ile 24 saat güvenlik görevlileri hizmet vermektedir.
Binamızın dış cephesine giydirme ve mantoloma işlemi yapılmıştır.binamız yeni olup deprem dayanıklılık koşullarına uygun ve kız öğrenci yurdu olarak inşaa edilmiştir. binamızın içerisinde ısı ve ses geçirmeyen camlar çift asansör tüm binada yangın söndürme ve acil alarm sistemi merkezi ısıtma ve soğutma sistemi ayrıca wireless kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

Adana Özel Esma Aydın Recidence


MİSYONUMUZ
Öğrencilerimize evinde hissettiği huzuru, güveni ve sıcaklığı yaşatmak onların başarılarına hizmetlerimizle katkıda bulunmaktır.
siz ailelerin en değerli varlıkları olan çocuklarınızı gelecekteki hayatlarına hazırlanırken kendilerini evlerinde hissedecek ısısı sevgi, kuralı saygı olan yurdumuza bekleriz . gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.

HİZMETLERİMİZ
Sabah kahvaltımız 9-10 çeşit açık büfe şeklinde Akşam yemeğimiz 3 çeşit (ana yemek yardımcı yemek vb) şeklinde profosyonel ahçımız tarafından hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır. çukurova üniversitesine servisimiz; sabah- öğleden sonra hizmet vermektedir.öğrencilerin periyodik olarakoda temizlikleri kat görevlilerimiz tarafından yapılmaktadır.ücretsiz çamaşırhane ve ütü odamız mevcuttur.Anlattığımız tüm hizmetlermiz fiyatlarımıza dahildir.

Yemekhane


İMKANLAR
1,2,3 ve 4 Kişilik Odalar
Ortopedik ve Bazalı Yataklar
Her Odada WC ve Banyo
Temiz ve Konforlu Odalar
Merkezi Isıtma ve Soğutma
24 Saat Sıcak Su ve Duş

Banyo-Duş


Etüd ve İnternet Odaları
Ücretsiz Çamaşırhane
Sabah Kahvaltısı
Akşam Yemeği
1. ve 2. ÖğretimeGidiş ve Dönüş Servis Hizmeti
Her Odada Mini Buzdolabı
Her Odada TV
Her Odada Öğrenciye Ait Çalışma Masası
Her Odada Gardrop ve Komidin
24 Saat Kesintisiz İnternet (Wireless)
Laminant Yer Döşeme
Yemekhane
24 Saat Güvenlik Personeli ve Kamera Takibi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.