islamevim

Akciğer kanserine karşı koruyucu kür

1.642
Akciğer kanserine karşı koruyucu kür

Akciğer kanserine karşı koruyucu kür

Birinci ay uygulanacak kür

1 tatlı kaşığı ebegümeci
1 tatlı kaşığı ısırgan
6 dakika kaynayacak, sabah kahvaltıdan 15 dakika önce ve akşam yemeğinden 2 saat sonra 1 ay boyunca içilecek.

İkinci ay uygulanacak kür

2. ay yarım litre suya 6-7 keçiboynuzu kırıp atılacak 3-4 dk kaynayıp 20 dk sonra süzülecek yemeklerden 15 dk önce veya 2 saat sonra günde 3 defa içilecek.

Akciğer kanserine karşı koruyucu olarak uygulanacak başka bir kür

Ebegümeci ve ısırgan otu kürü akciğer kanserine yeni yakalanmış kişiler için oldukça etkili bir kür. Bu kür sayesinde hastalığı tamamen ortadan kaldırmak da mümkün.

Akciğer kanserinin yaygınlaşmasının başlıca sebebi çevresel faktörler olarak biliniyor. Çalışma ortamındaki kötü hava koşulları, arabaların artışı sebebiyle havada ki egzoz dumanları, kirli hava kanseri tetikleyen sebeplerden bazıları. Tabi ki bir de sigara tüketimi herkesin bildiği üzere sebep olan etkenlerden bir tanesi bunun yanında akciğer kanseri bazende genetik olarak kendini göstermektedir. Isırgan otu ve ebegümeci ile hazırlanan kür hastalıklara şifa kaynağı oluyor, faydaları ile kullananları şaşırtıyor.

Akciğer Kanseri İçin Isırgan Otu – Ebegümeci Kürü

Gerekli Malzemeler;

1 bardak klorsuz su
1 tatlı kaşığı ısırgan otu
1 tatlı kaşığı ebegümeci

Ebegümeci – Isırgan Otu Kürü Nasıl Hazırlanır?

Kürün Yapılışı: İlk olarak 1 bardak klorsuz suyu kaynatın. Kaynamaya başladıktan sonra 1 tatlı kaşığı ısırgan otunu ve 1 tatlı kaşığı ebegümecini kaynayan suya ilave edin. Malzemeleri ekledikten sonra 6 dakika kaynatın. 6 dakikadan sonra ocağın altını kapatın ve sıcak haldeyken süzün.

Ebegümeci-Isırgan Otu Kürü Nasıl Uygulanır?

Uygulanışı: Hazırladığınız bu kürü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa içmelisiniz. Karışım ılıdıktan sonra sabah kahvaltısından 15 dakika önce ve akşam yemeğinden 2 saat sonra içilmelidir. Bu kürü 1 ay boyunca düzenli olarak uygulayın. Akciğer kanseri için uygulayacağınız bu kürü her gün taze olarak hazırlamanız gerektiğini unutmayın.

Akciğer kanserine karşı diğer bir kür

BALGAM SÖKTÜRÜCÜ-AMFİZEM VE AKCİĞER KANSERİNE KARŞI KORUYUCU KÜR

TERE KÜRÜ

Beş gün boyunca kahvaltıdan bir saat sonra ve öğle yemeğinden bir saat sonra her defasında 15-20 adet tere saplı olarak tüketilir. Arzu edilirse,üzerine yarım limon veya doğal katkısız nar ekşisi de katılabilir. Solunum şikayeti yaşayan akciğer kanseri hastaları bu kürü beş gün uygulayıp,üç gün ara verdikten sonra ikinci bir 5 gün uygulanabilir.

Sigara fazla tüketenlerin veya bronşları dolmuş olanların uygulayacakları tere kürü nikotine karşı mükemmel bir temizleyicidir. Terenin çiğ olarak tüketilmeden önce mutlaka akan soğuk su altında çok iyi yıkanması gerekir. Yıkanmadan tüketilmesi halinde üzerinde bulunan parazitler bazı hastalıklara neden olabilmektedir. Tere fazlaca tüketildiği taktirde idrar yaparken yanma yapar.

Kaynamakta olan yarım litre suya 15-16 tane tere atılır ve hafif ateşte,ağzı kapalı olarak sadece 3 dakika haşlanır.Soğuması beklemeden süzülür. Soğuduktan sonra aç karnına veya yemekten 2 saat sonra sadece haşlanmış suyunun tamamı içilir. 5 gün atlamadan uygulanır ve hergün taze olarak hazırlanır.2 ve 3.günden sonra bol miktarda balgam söküldüğünü görmeniz mümkün olabilecektir.

Sigara tiryakilerine dönem dönem bu kürü uygulamasını tavsiye edilmektedir. Tere otunun üç dakikalık haşlama suyunun içimi pek kolay olmayabilir. Haşlama suyunu içmekte zorlanılırsa,yanında başka hiçbir şey yemeden aç karnına 15-16 taze tereyi çiğ olarak üzerine hiçbir şey ilave etmeden tüketilebilir. Aynı şekilde 15 gün uygulanır.

Akciğer Kanserini Önleyici, Koruyucu ve Faydalı Olan Besinler Nelerdir?

Tere
Isırgan
Otu
Ebegümeci
Taze sıkılmış havuç suyu
Keçiboynuzu pekmezi 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.