islamevim

Duşakabin Modelleri

7.440
Duşakabin Modelleri

Duşakabinler her banyoda kullanılmaktadır. Banyoların büyük ya da küçük olması fark etmeden her banyoda duşakabine ihtiyaç vardır. Çünkü banyo yapılan yerde, suların banyoya taşmaması için, duşakabinin önleyici olarak kullanılması önerilmektedir.

Eski küvetler artık tarih oldu, duşakabin dönemindeyiz. Komple ev tadilatlarında özellikle banyoda ilk seçilen eleman duşakabin olmakta. Ölçülerine ve kısmı olarak ihtiyaçlarınıza göre duşa kabin modelleri önceki yıllara göre farklılık göstermektedirler. Sitemizde farklı duşakabin modellerini görebilirsiniz.

En şık ve kullanışlı duşakabinler. Nasıl bir duşakabin?

Banyolar için vazgeçilmez bir seçenek haline gelen duşakabinler sizlere kalite, sağlamlık ile birlikte uygun alternatifleri size sunmalıdır. Büyük çaplı yapı marketlerinde bile rastlayabilceğimiz duşakabin seçenekleri ile farklı modelleri görmeniz mümkündür. Banyoda geçirdiğiniz zamana duşakabin ile birlikte bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Duşakabin almadan kalitesine, sağlamlığına ve servis hizmetinin olmasına önem veriniz. Sadece benim banyomdada bir duşakabin olsun mantığı ile yaptırmak yalnış bir düşüncedir. Banyoda keyif yapayım derken başınıza dert alabilirsiniz. Duşakabin sektöründe yaklaşın 250 firma yer almaktadır. Bu firmalar yaklaşık olarak yılda 400.000 kadar duşakabin piyasaya sunmaktadır. Duşakabin alırken çok titiz davranmalısınız, özellikle kalitesiz camlı ve ucuz plastik ürünlerinden yapılmış duşakabinleri tercih etmeyiniz. Ucuz diye aldığınız bir duşakabin banyonuzda sizin açınızdan sıkıntıya neden olabilir. Banyo yaparken yaşanabilecek küçük kazalar sonucunda, kalitesiz cam veye plastik parçaları size ciddi zararlar verebilir. Bunun yanında kalitesiz malzeme ile üretilen duşakabinler, zaman içinde kullanım zorluğu ve hareketli parçaların çabuk bozulması gibi sorunlar oluşturabilir.

Son model duşakabinler

2012 yılı duşakabin modellerine baktığımızda, kullanım amacının yanı sıra, tasarımları daha şık ve modern olanlar göze çarpmaktadır. Duşakabin modellerinin camlardan tasarlanmış olanları, en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Jakuzili ya da küvetli banyolarda daha şık ve modern duşakabinler kullanılmaktadır. Buzlu camdan tasarlanan duşakabinler ise hem içinin görünmesini engeller hem de şık ve parlak bir görüntü sağlar. Küçük banyolarda ise duşakabinlerin kullanım alanı duş teknelerinin olduğu bölümlerdir.

Her evde mutlaka olması gereken duşakabinler, her yıl yenilerek şaşırtıcı tasarımlarla karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Cam duşakabin modelleri duş alırken banyonuza suların yayılmasını önleyen modern banyo tasarımı ürünlerindendir. Sizler için bu yılın modası olan cam duşakabin modellerini araştırdık ve bir araya getirdik. Birbirinden güzel cam duşa kabin modellerine piyasadaki birçok mağazadan ulaşabileceğiniz gibi, teknolojik alt yapısına paralel olarak 300-2500 TL ödeme yaparak bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Sizlere duşakabin almayı düşünüyorsanız sizlere fikir vermesi açısından gelin bu yılın modası olan cam duşakabin modellerine birlikte göz atalım.
Yeni Sezon Cam Duşakabin Modelleri (Duş Kabini)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.