islamevim

Namaz kılmayanların izlemesi gereken bir video

2.709
Namaz kılmayanların izlemesi gereken bir video

Namaz kılmayanların çok pişman olacağı ve geri dönüşü olmayan O günde kaybedenlerden olmaması için acilen namaza başlamalarını temenni ediyorum.

Namaz kılmayanlar, başlamak isteyip başlayamayanlar!

Bu yazıyı okuyorsanız ve videoyu izlediyseniz biliniz ki bu bir tesadüf değildir. Mutlaka namaz sizi çağırıyor demektir. Bu ilahi sese kulak vermez ve namaza başlamazsanız zararı kendinizedir. İyi düşünün NAMAZSIZ OLMAZ NAMAZ YOLDA BIRAKMAZ.

Namazsız geçirilen hayatın sonunda büyük pişmanlıklar yaşanacağı kesindir. Namaz kılmamanın bahanesi olmaz, namazsız geçen ömür hayra varmaz. Rabbimizin nimetlerine karşılık olamaz ama Yüce Mevlamızı anmak, O’nu yüceltip tenzih etmek, O’na Hamd-ü Sena’da bulunmak çok mu zor? İNSANOĞLU BU KADAR NANKÖR MÜ? Öleceğimiz anı, ölen giden yakınlarımızı, tanıdıklarımızı düşünelim, belki ölümü hatırlamak biraz olsun kalpleri yumuşatır. Allah c.c yü anmayan kalplerin asla huzur bulamayacağı kesindir. Şeytan daima namaza başlatmamak için vesvese verir, oyunları, hile ve vesveseleri çoktur. Namaza başlayanlar için de aynı şekilde namazdan vazgeçirmek için elinden geleni yapar, her türlü evham ve düşünceyi aklımıza sokar. Ancak biz namaz ve sabırla Rabbimize sığınalım ve yardım isteyelim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.