islamevim

Rüyada abiye giymek

4.646
Rüyada abiye giymek

Rüyada abiye giymek, rüyada abiye görmek:

Rüyada abiye giymek veya abiye elbise görmek sadece bir şekilde tabir edilmez. Görülen rüyanın niteliğine göre şu şekillerde yorumlanır:

Rüyada abiye giymek;

Haber almaya işarettir. Aynı zamanda bu rüya bir hayalin gerçekleşeceğine de tabir edilir.
Rüyada abiye elbise görmek; Nikah, düğün veya herhangi bir toplantıya katılmaya, Canlı renkli abiyeler, kişinin önüne çıkacak güzel fırsatlara, siyah abiye sıkıntı, beyaz abiye ferahlık, abiyenin eski ve yıpranmış olması; olumsuz sonuçlanacak kararlara, bazen de sıkıntıya, gerçek hayatta verilecek kararların yanlışlığına da işaret eder. Bu nedenle evlilik ve arkadaşlık konularda iyi düşünmeli, istişare ve istihare yapılmalıdır.

Ayrıca canlı renki, parlak ve gösterişli abiye giymek veya görmek; dinden uzaklaşmayı, yeşil renk; maneviyat ve din bakımından güçlü olmayı, sarı renk; hastalık, üzüntü ve sıkıntıyı, kırmızı renk; günah ve bencillik, mavi renk; huzurlu olmaya işaretle tabir edilir. Siyah abiye giymek genellikle iyi yorumlanmaz.

GÖRDÜĞÜNÜZ RÜYADAN ANLAM ÇIKARMAK İÇİN:

Gördüğünüz rüyadan bir anlam çıkarabilmek için, rüyada gördüğünüz diğer kişi, olay veya eşyaları da dikkate almanız ve yaşantınızdaki beklenti, hayal ve yaşanmışlıkları da düşünerek yorumlamalısınız. Her rüya kişiye özeldir. İki farklı kişi aynı rüyayı görmüş olsalar bile rüyalar kişiye göre farklı yorumlanır. Okumuş olduğunuz rüya tabirleri ancak rüyadaki eşyaların, renklerin ve kişilerin ne ifade edebileceği hakkında fikir verebilir. Rüyanın tamamı hakkındaki yorumu ancak kişi kendi değerlendirmesi ve tahmini ile bulabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.