islamevim

Rüyada ağaç görmek islami tabiri

571
Rüyada ağaç görmek islami tabiri

Rüyada ağaç görmek islami tabiri nasıl yapılır?

Ağaçlarla ilgili rüyalar çok değişik yorumlara işaret etmektedir. Ağaç çeşitleri çok değişik olduğu için yorum ve tabirleri de değişik ve ayrıcalıklıdır.

Rüyada farklı türde ağaçlar görmek ağaçların cinsine, sağladığı yararlara ve rüyayı gören kişinin durumuna göre tabir olunur.

Rüyada görülen ağaçlar bazı durumlarda kadınlara ve huyları farklı erkeklere işaretet eder.

Rüyada ağaç görmek kavgaya da işaret olarak tabir edilir.

Rüyada bilinmeyen tanımayan türde ağaçlar görmek; Endişeye şiddet ve bağırmaya işaret eder şeklinde tabir olur. Ancak Rüyayı gören kimsenin bir ihtiyacından dolayı ağaçlardan faydalanması; Örneğin şiddetli bir sıcaklıktan dolayı ağaçların gölgesinde gölgelenmesi, yağmurdan veya bir hayvan korkusundan dolayı ağaçlara sığındığını görmesinin tabiri ve yorumu ise rızka veya güçlü kuvvetli bir kimseye dayandığına veya da dayanacağına işarettir.

Rüyada bahçede ağaç görmek; İyidir evlat veya akrabadan birilerine işaret olarak tabir olunur.

Rüyada ağaca çıkmak; Her konuda yükselmeye, ilerlemeye ve artarak çoğalmaya işaretle tabir olunur.

Rüyada ağaç üstünden indiğini görmek; Ayrılığa, işinden ayrılmak veya işinden atılmak, makamından ayrılmak veya düşürülmek gibi şeylere işaret olarak tabir edilir.

Rüyasında dalları çok ve sık ağaç görmek: Evlada, akrabalara, arkadaş ve dostlara sahip olduğunuza işaretle tabir olunur.

Rüyada dalsız bir ağaç görmek;
Fakir, aciz ve işe yaramaz bir kişiye işaret olarak tabir olunur.

Evde ağaç yetiştiğini görmek; Pek iyi değildir! Bulunduğunuz halin devam etmesi, kavga gürültü ve çatışmalar, boğuşmalara işaretle tabir olunur.

Rüyada ağaçtan bir şeyler aldığını ve topladığını görmek; Alacağı mala, kazanacağı paraya ve bunlardan faydalanmaya işaretle tabir olunur.

Rüyada ağaçtan düştüğünü görmek;
İşlerinden zarar edeceğine veya herhangi bir şeyden zarara uğrayacağına veya işinden ayrılacağına ya da atılacağına işarettir.

Rüyada ağaçtan düşerek bir yerinin kırıldığını görmek;
Üzüntüye,kedere ve sıkıntıya düşeceğine, itibarının saygınlığının yok olup gideceğine işaretle tabir olunur.

Rüyada ağaç diktiğini görmek; Şerefinin, saygınlığının, itibarının artacağına, başarılarının çoğalacağın işaretle tabir olunur.

Rüyada bir ağacın devrildiğini görmek; Şiddetli rüzgar ile karşılaşmak durumunda kalacağına, dikenli ağaç görmek zararlı bir kişi ile karşılaşacağına ve bir tehlikeyle karşı karşıya kalacağına.

Gökte bir ağaç olduğunu görmek; Büyük bir kişinin ölümüne işaret olarak tabir olunur.

Rüyada ağaç köklerini çıkardığını gören kimse işinden çıkarılır veya işinden ayrılır, kovulur ya da uzaklaştırılır şeklinde tabir olunur.

Rüyada meyveli ağaç görmek; Mal mülk sahibi, herkese faydası ve yararı dokunan zengin bir kişiye işaretle tabir olunur.
Rüyada meyvesiz ağaç görmek ise; Fakir, hiç kimseye menfaati ve yararı dokunmayan, gereksiz kişi veya kişilere işaretle tabir olunur.

Rüyada bol yapraklı ağaç görmek;
Ferahlık, dilek ve muradına, istek ve arzularına kavuşmaya işaretle tabir olunur.

Rüyada yeşillenmiş ağaç görmek; Muradına erdiğine veya ereceğine işaretle tabir olunur.

Rüyada yapraksız ağaç görmek;
Üzüntü ve kedere düşmek, fakirlik ve yoksulluğa düşmek, isteğine muradına kavuşamadığına veya kavuşamayacağına işaret eder.

Rüyada kurumuş ağaç görmek; Ümitsizliğe düşmeye, hasta olan bir kimsenin de ölümüne veya öleceğine işarettir.

Rüyada ağacın kırıldığını görmek; Yakın veya uzak çevreden bir kimsenin ölümüne veya öleceğine işarettir.

Rüyada bir ağaç diktiğini veya ektiğini görmek; Şerefe nail olmaya, dikmiş olduğu ağacın filizlendiğini görmesi ile aynı şekilde tabir olunur. Eğer dikmiş olduğu fidelerin filizlenmemiş olduğunu görürse; Rüyayı gören kimse bir kedere veya sıkıntıya düşer şeklinde yorumlanır.

Rüyada üzüm ağacının, asmanın dalını, fidesini kestiğini, budadığını görmek; Bir şerefe ermeye ve şeref kazanma işarettir.
Rüyada kış gününde (Mevsimi dışında) üzerinde üzüm bulunan bir asma veya ağaç gören kimse; Zengin zannettiği bir erkek veya bir kadına aldanarak, malını parasını sarfeder, harcar. Yani rüyayı gören kimse bir erkek veya bir kadın tarafından aldatılarak zarara uğrar.

Rüyasında bir ağaç ektiğini, diktiğini ve ağacın filizlenmeye başladığını görmek; Rüyayı gören kimse değerli bir aileye damat olmakla şereflenir şeklinde tabir olunur.

Bir kimse rüyasında bir ağaç kestiğini görse; Rüyayı gören kimse ve onun ev halkına, ailesine bir hastalık geleceğine işaretle tabir olunur. Yani rüyada ağaç kesmek iyi bir rüya değildir!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.