islamevim

Rüyada başbakan görmek

8.699
Rüyada başbakan görmek

Rüyada başbakan görmek

Rüyada başbakan görmek, halinin ve tavrının iyi olması veya hiddetli davranması, güler yüzlü veya asık suratlı olması, sakin veya tedirgin davranması, ken­dinden emin veya korkmuş olması gibi hususlar göz önünde bulunduru­larak yorum yapılır.

Yukarıdaki açıklamaya göre rüya­da başbakan görmek, hayır ve esen­lik, rızık ve nimet, mutluluk ve itibar; bela, mihnet, zahmet ve sıkıntı, darlık ve talihsizlik gibi değişik şekillerde yorumlanır.

Rüyada başbakan tarafından baş­bakanlık makamında kabul edil­diğini görmek, hayır ve itibarla yo­rumlanır.

Rüyada başbakanın kendisine bir şey danıştığını görmek, ehil kimse için üst düzey bir makama  getirilmeye işarettir. Bu rüya aynı zamanda başbakanın halkın ne düşündüğünü önemsediğini gösterir.

Rüyada başbakanın bir yere geldi­ğini görmek, oraya gelecek bir dev­let hizmetine yahut yaklaşan seçim­lere işaret eder.

Başbakanın kendi evine misafir ol­duğunu görmek, devletten bir fayda görmeye veya başbakanın halkın desteğini arkasında görme arzusuna işarettir.

Halk tarafından seçilmiş bir baş­bakan görmek, hayır ve berekete; atanmış bir başbakan görmek, ülke sorunlarının katlanarak artmasına, hayat pahalılığına ve ağır vergilere işarettir.

Devletten bir beklentisi olan kim­senin, rüyada başbakan görmesi, arzu ettiği şeyin gerçekleşmesine işa­rettir.

Başbakanın yüksek bir yere çıktı­ğını görmek, ülkenin onun yöneti­minde kalkınıp güçlenmesine ve ik­tidarının uzun olmasına; yüksek bir yerden aşağıya indiğini görmek, iş­lerin bozulmasına, başbakanın itibar kaybederek iktidardan uzaklaşması­na işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.