Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek
26.719 kez okundu.

Rüyada fare görmek korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliğini gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını sembolize eder.

Rüyada fareler Özellikle size yakın birinden aldatmaca, kandırma, hile, sahtekarlık konularında uyarı mesajı verirler.

Genel olarak fare rüyaları iyiye yorumlanmaz. Bazen fare rüyaları saglıkla ilgili olabilir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar v.s de işarettir. Farelerin dolaştığını görmek hastalanmaya işaret eder. Evine fare girdiğini görmek zarara uğramaya işaret olarak yorumlanır.

Rüyada fare öldürmek, fare öldürdüğünü görmek bu yakınınızdan gelecek kötülüğü karşılayabilecek donanım, akıl ve zekaya sahip olduğunuzu ifade eder.

Rüyasında siyah fare görmek Yaşamınızı kendi ayaklarınızın üzerinde durarak değil, genellikle başkasının gölgesinde saklanarak, onlardan destek alarak sürdürdüğünüzü ifade eder.

Rüyanda beyaz fare görmek Dost ve arkadaş seçiminde daha seçici davranmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada fareden korkmak, fareden korktuğunu görmek küçük sorunları abarttığınızı, büyüttüğünüzü ve önemsiz konulara kafanızı fazlaca taktığınızı temsil eder.

Bahçede, sokakta, dışarıda, evin dışında fare görmek hırsız, bozguncu, zararlı adamdan uzak durmak gerektiğini işaret edebilir.

Rüyalarda fare tutmak, fare yakalamak, fare tuttuğunu, fare yakaladığını görmek yaşamınızda küçük tahrişler, malınıza zarar vermek isteyenler olabileceğini sembolize eder. Belki de bunlara biraz göz yummak gerekebilir.

Rüyada büyük fare ne anlama gelir; başkalarının hayatında bazı küçük sorunların sizide etkilediğini ancak bunlardan etkilenmemek gerektiğini ifade eder

Ruyada küçük fare anlamı ne Çevrenizde dikkat çekmeyen, gizli ve küçük tehlikeler olduğunu simgeler.

Rüyada ayaksız fare tabiri kötü bir rüyadır. Yaptığınız veya yapacağınız bir şeyden büyük bir vicdan azabı çekeceğinizi simgeler.

Fareyle oynamak, fare ile oynadığını görmek kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya karar verdiğinizi sembolize eder.

Bazı durumlarda fare görmek, bilmediğiniz veya ummadığınız çok kötü̈ bir düşman demektir.

Fare sesi duymak; bir tehlikeyle karşılaşacağınıza ve dikkatli olmanız gerektiğine, Fare yakalamak; bir olayın ardından bahtınızın açılacağına, Bir farenin kapana düştüğünü görmek; bir sorun yaşayacağınıza, Çok sayıda beyaz fare görmek; bir konu hakkında boş yere endişe edeceğinize, Kör fare görmek; başkaları tarafından önemsenmeyeceğinize, Kör fare öldürmek; bir hata işleyeceğinize veya bir hataya kurban gideceğinize işarettir.

Etiketler:


Rüyada fare görmek Konusuna 10 Yorum Yapıldı
 1. Tugba dedi ki:

  Rüyamda fare dışarıda önümden gecdigi ve onu gördüm ve geriye adım attım ve tiksindim ama hep benim önümde gecip dolanıyordu

 2. İslamhanm dedi ki:

  Rüyamda fare benimle oynamak istiyordu ben ondan kaçıyordum ama benim peşimi bırakmıyordu, sürekli ayağımın yanına gelip üzerinden zıplamamı istiyordu. Ben üzerinden zıplayınca keyifleniyordu fare ve ben rüyayı gördüğüm gece çok korkarak uyudum.

 3. ercutto dedi ki:

  bütün ev halkı evdeydi.evde küçük siyah bir fare gördüm yerse ilerlerken bir anda kanatlandı küçük uçan bir kalacak oldu

  1. islamevim dedi ki:

   Allah c.c rüyanı hayırlara çıkarsın.

 4. suat dedi ki:

  Ruyada kurekle cok ve cok fareler oldurdum

 5. yasemin dedi ki:

  Ruyada fare bizim eve girmis. Aslında umursamiyorum. Sonra evden disari cikayim diyorum, once eteklerime ayak altindan geciyor sonrada elimi ısiriyor ve elim morariyor. Doktora gidiyorum, doktor o moraran yeri kesip alıyor.

 6. Suzan dedi ki:

  Ben arabadaym, iki üç kişide var. Arabaya fare dolduruyor arkadaşlardan biri korkutma amaçlı. Sonra arabann arkasında bir iki tane gönderiyor, küçük fareler çoğalıyor. Sonra büyük fareler geliyor. Allah Aşkına Yorumlayın da bilim.

  1. Ferace dedi ki:

   Arkadaşların tarafından bir aldatılma, kandırılma veya hoşlanmadığın bir durumla karşılaşmaya ve bu durumun hastalık derecesinde canını sıkmasına yorumlanır.

 7. NURFEDA dedi ki:

  Merhaba, yorumları okudum. Bende rüyada fare görüyorum ama bir tane değil belki onlarca fare var. Bir kedi geliyor, farelerin arasına dalıyor. Ben sanki olayları havadan görüyor gibiyim. Bütün fareler kediye saldırmaya başlıyor. Kedi can havliyle kaçıyor. Sonra fareler yine oradan oraya koşup duruyorlar. Ne yaptıklarını bilmiyorum ama oldukça korktum. Bu rüya ne anlama gelir acaba? Yorumlarsanız sevinirim.

 8. Hayal dedi ki:

  Merhaba, yorumları okudum. Bende rüyada fare görüyorum ama bir tane değil belki onlarca fare var. Bir kedi geliyor, farelerin arasına dalıyor. Ben sanki olayları havadan görüyor gibiyim. Bütün fareler kediye saldırmaya başlıyor. Kedi can havliyle kaçıyor. Sonra fareler yine oradan oraya koşup duruyorlar. Ne yaptıklarını bilmiyorum ama oldukça korktum. Bu rüya ne anlama gelir acaba? Yorumlarsanız sevinirim.


Sayfa başına git