islamevim

Rüyada mezar,yatır türbe görmek

42.375
Rüyada mezar,yatır türbe görmek

Rüyada mezar,yatır türbe görmek
Rüyada Peygamberleri, velileri, evliya ve sıddık kimdelerin kabirlerini ziyaret etmek nedemektir? Öğrenmek için Tıklayın

Rüyada mezar görmek İnsanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, mezarlar kişinin işlediği günahlardan dolayı vicdan azabı çekeceğine işaret eder.
Rüyada mezar üzerinde ayakta durmak büyük bir günah işleyeceğine işarettir.
Ölünün defnedildiği kabrin tam üzerinde ayakta durduğunu görmek işlediği büyük bir günah olduğuna yorumlanır.
Bir kabrin bir yere gittiğini görmek, o mezarın varislerinden birinin o bölgede ev alarak yerleşmesine işaret ile tabir edilir.
Dikilmiş bir kefenle kabre defnedilmek evlenmeye işaret eder.
Temiz mezar, geçmişle ilgili bir şey yüzünden para alınacağına işaret eder. Kişi kabre kendi girerse ömrü uzar.
Rüyada mezarlıkta bulundugunu görmek, bir suçtan dolayi aranmakta olduguna,
Mezarlıkta bir cenazenin gömüldügünü görmek, tutuklandıgı yerden tahliye edilecegine işarettir.

Mezarlıkta bayan görmek hayırsız bir arkadaşınızın ölüm haberini alacağınıza ve üzüleceğinize işaret eder.
Mezarda yatan birini görmek gördüğünüz kişinin gerçek yaşamda yaptığı kötülükler, işlediği günahlar neticesinde başına büyük sıkıntılar geleceğini gösterir.
Rüyada mezartaşı görmek gerçek yaşamınızda önemli bir değişikliği ifade eder. Hayatınıza yeni bir yön vereceğinize işaret eder.
Mezar üzerinde yürümek umulmadık ani bir ölume ve / veya başarısız bir evlilige işaret eder.
Gayrimüslim mezarlığı üzüntü ve keder içinde olduğunuzu ifade eder.
Harabe mezarlık derin üzüntü ve umutsuzluğu ifade etmekle birlikte kişinin önüne cıkan engelleri aşmak icin amansızca çaba sarf etmesi gerektiğine yorumlanır.
Rüyada Kendi mezarını görmek düşmanların sinsi ve dikkatli olduğunu, dikkat etmezseniz sizi yok etmek icin her şeyi yapacaklarını işaret eder.
Boş mezar görmek makbul bir rüya değildir. Sizi şaşkınlığa uğratacak bazı gelişmelere, arkadadaşların kaybolup sizinle irtibatlarını kesmelerine işaretle tabir edilir.
Yeni yapılmış mezar bu rüya başkalarının yaptığı hatalar yüzünden sizin sıkıntı çekeceğinizi işaret eder.
Yer altı mezarı görmek bilinçaltı korkularınızı yenmeye çalıştığınızı göstermektedir.
Canlı olarak mezara girdiğini görmek gerçek yaşamınızda olağanüstü aktif hayal gücüne sahip olduğunuzu, bilinçaltınızın sizi farklı fantezi düşüncelere sevk ettiğini gösterir.
Rüyada mezar satın almak gerçek hayatınızda unutmak istediğiniz bazı olaylar, deneyimler yaşadığınızı, değişiklik isteğinizi simgeler.
Rüyada mezar ziyareti ahiret yaşamı için birşeyler yapmanız gerektiğini düşündüğünüzü ancak buna başlayamadığınızı simgeler.
Ünlü birinin mezarını görmek yaşamınızdaki hayal kırıklıklarının sizde büyük etkiler bıraktığını ve insanlara güveninizin kalmadığını işaret eder
Çiçeklerle süslü bır mezar isteklerinize, hedeflerinize ulaşmak için yapmanız gereken gerçek şeyleri görmediğinizi, aldatıcı, yanılcı görüntülerle oyalandığınızı ifade eder.
Rüyada mezar yaptırmak, mezar yaptırdığını görmek çevrenizle iletişim sorunu yaşadığınızı, bu nedenle insanların sizi sıkıcı bulduğuna yorumlanır.
Rüyada mezarda yaşadığını görmek sabırsızlığınız, insanları acımasız ve yersiz eleştirmeniz, çevrenizdeki insanları küçük görmeniz küçümsemeniz gibi huylarınız nedeniyle hayatta yapayalnız kaldığınıza işaretle tabir olunur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.