islamevim

Rüyada tuvalet görmek islami tabiri

633
Rüyada tuvalet görmek islami tabiri

Rüyada Tuvalet Görmek İslami Tabiri

Rüyada tuvalet görmek genel tabirle, fakirlikten, maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret olarak tabirlenir.

Ancak rüyada tuvalet görmek; rüyayı görenin durumu ve ruyadaki diğer olaylara bağlı olarak çok çeşitli şekillerde tabir edilir.

Rüyada tuvalet görmek; haneye ve aile bireylerine işaret eder. Rüyada hela görmek aile içinde yaşanacak olan bazı tatsızlıklara ve problemlere işaret eder. Kişinin alın terine, hayatını idame ettirmesi için çalışmasına, eşiyle vakit geçirmesine, küçük bir iş yerine işaret ederken bazen de bekâr ya da öğrenci evine ve evin pisliğine delalet eder. Temiz tuvalet ise ev hanımının sorumluluklarını aksatmadığına, evine, eşine ve çocuklarına olan bağlılığına işaret eder. Temiz tuvalet aynı zamanda maddi güçlükler ve kısıtlı olan bütçe anlamına gelir. Rüyada küçük ve pis bir tuvalet görmek bunun tam aksine zenginlik ve çok para anlamına gelir. Bir erkeğin rüyasında küçük ve pis bir tuvalet görmesi demek, eşinin kendisine sevgi ve ilgi duymadığı anlamına gelir.

Rüyada tuvaletin taştığını görmek ufak sıkıntıların ardından sonu mutlu bitecek şeylere yorumlanır. Özellikle iş konularında çok çalışıp yorulmayı fakat sonunda kazanmayı müjdeler.

Rüyada Tuvalette Pislik Görmek
Rüya sahibinin rüyasında tuvalette pislik görmesi, elinde çok miktarda para geçeceğine yorumlanmaktadır. Pis tuvalet gören kişinin adı daima iyi bir şekilde anılacağına delalet eder.

Rüyada Büyük ve Küçük Abdest Yaptığını Görmek
Kişinin rüyası genelde mal ve paraya yorulmaktadır. Ne kadar çok yaparsanız o kadar çok büyük menfaat ve mal elde ederseniz. Özellikle büyük abdest yapan kimse çok soylu biri olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Tuvalette Kilitli Kaldığını Görmek
Rüyada tuvalette kilitli kalmak vefat anlamı taşımaktadır. Hayırsız bir rüyadır.

Rüyada Tuvaletin Pis Koktuğunu Görmek
Rüya sahibinin rüyasında tuvaletin pis kokması, patavatsız bir kadın demektir. Herkesi kıran ve ilk aklına geleni konuşan ve haddini bilmeyen biri üzerine vazife olmadığı halde her işe karışan ve çevresinde iyi anılmayan biri olduğuna delalettir.

Rüyada Tuvalet Temizlediğini Görmek
Tuvaleti temizlediğini gören kimse borçlanır. Bu borçlanma mal mülk almak için olacaktır. Bu yüzden hayırlıdır.
Rüyada Tuvalet Aradığını Görmek

Tuvalet aradığını veya rüyada sıkıştığını görmek
Yaşanacak talihsizliklere işarettir. Başınıza gelecek bir olay ile çevrenizde komik duruma düşebilirsiniz. Kimi yorumcuya göre rezillik manasına gelir. Topluma rezil olmaya işarettir denir.

Rüyada Tuvalete Düştüğünü Görmek
Böyle bir rüya gören kimse istemese de bazı yanlış yollara girer ve bunun sonucunda hoş olmayan durumların içinde kalır. Bu rüya bazen de hatalar yapmaya, günah işlemeye ve bu nedenle de toplum içinde horlanmaya işarettir.

Rüyada Tuvaletin Deliğini Karıştırdığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında tuvaletin deliğini karıştırdığını görmesi bazı kararsızlıklar yaşar ve bunun sonucunda da birden fazla iş değiştirmek zorunda kaldığına delalet eder. Maddi anlamda ya çok zengin olacak veya elinde geçen fırsatları değerlendiremeyerek zor bir duruma düşeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Tuvaletten Bir Şey Yediğini Görmek
Rüya sahibinin tuvaletten bir şey yediğini görmesi iyiye yorulmaz. İnsanlara zarar verecek hal ve hareketlerde bulunacağına veya ağzından çıkacak birçok kötü şeyden dolayı en yakınlarının bile kalbini kırıp insanlardan uzaklaşacağına delalettir.

Rüyada Tuvalet Kuyusunun Kanla Dolduğunu Görmek
Rüyasında tuvalet kuyusunun kanla dolması genellikle israftan kaçınan ama insanlara karşı cömert olan bir kadındır. Bu rüyayı gören kimse aynı sayılan özelliklere sahip bir eşi olur. Bazen de bu rüya çok fazla israf ettiğinizin ve bu nedenle de sıkıntıya girebileceğinizin göstergesidir. Bazı alimlere göre ise kişinin tüm kötülüklerinden arınıp daha temiz bir yaşam sürmesinin sembolüdür.

Rüyada Küçük Abdest Bozduğunu Görmek
Rüya sahibinin rüyasında küçük abdest bozduğunu görmesi hapiste olanlar için özgürlüğe, zorda kalanlar için tüm sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Genelde abdest bozmak insana ferahlık veren bir eylem olduğundan rüyada görülmesi kendisini her türlü üzüntü ve kederden uzaklaştırmaya ve her anlamda mutluluğa delalet etmektedir.

Rüyada Büyük Abdest Bozduğunu Görmek;
Rüya sahibinin rüyasında büyük abdest bozduğunu görmesi sıkıntı demektir. Küçük düşmeye ve sıkıntı yaşamaya yorumlanmaktadır. Maddi anlamda da bazı zorluklar yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Tuvalette Kilitli Kalmak
Rüyada tuvalette kilitli kalmak iyi değildir, kişinin hayatının sonlanacağı anlamına gelir. Yani vefat demektir.

Rüyada Tuvaletin Taşması
Rüyada tuvaletin taştığını görmek hayırlı şeylere işaret eder. Rüyada tuvaletin taştığını gören bir kadınsa gebe olduğuna, eğer rüyayı gören erkekse karısının gebe olduğuna işaret eder. Bir de bir yardımcı sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Tuvaletin Pis Kokması
Rüyada tuvaletin pis kokması bir kadın ile tabir olunur. Bu kadın patavatsız, konuştuğunu ölçüp, tartmayan, herkesi kıran, aklına ilk geleni konuşan, haddini bilmeyen ve üzerine vazife olmadığı halde her işe karışan ve çevresinde de iyi anılmayan biridir.

Rüyada Temiz Tuvalet Görmek
Rüyada temiz tuvalet görmek evin sahibi olan kadına işaret eder. Bu kadın ağır başlı, hanım efendi, cefakâr kişidir. Hatta cefakâr oluşu nedeni ile herkes tarafından kendisine gıpta ile bakılır ve herkes tarafından örnek olarak gösterilir. Temiz tuvalet sadık ve sabırlı bir kadın anlamına gelir.

Rüyada tuvalete düşmek
Yakında gayri meşru bir ilişkiye girer veya kendisine helal olmayan yollardan geçimini sağlar. Bu rüya genellikle haram mala veya paraya işarettir. Böyle bir rüya gören kimse istemese de bazı yanlış yollara girer ve bunun sonucunda hoş olmayan durumların içinde kalır. Bu rüya bazen de hatalar yapmaya, günah işlemeye ve bu nedenle de toplum içinde horlanmaya işarettir.

Rüyada Tuvalete Girmek
Rüyasında tuvalete giren kimse yabancı bir eve girer veya böyle bir evde bulunur. Bazen de bu rüya kişinin günahlarından pişman olup tövbe etmesine işarettir. Bazı alimlere göre bu rüya gören kişinin birçok yanlış yaptıktan sonra hidayete ermesine, hatlarından dönmesine ve bundan sonraki hayatını temiz ve güzel bir şekilde sürdürmesine delalet eder.

Rüyada tuvalet yapmak
Bu kimse dünyevi olana ilgi duyar ve ahiretten, dini olandan giderek uzaklaşır. Bu rüya dünya hayatının geçici süs ve heveslerinin sizi baştan çıkaracağına ve bu nedenle de giderek manevi olandan uzaklaşıp daha çok dünya için yaşamaya başlayacağınıza işarettir. Rüyada tuvalet yapan kimse dünya için çalışır çabalar ve haksız kazançlar elde eder.

Rüyada Büyük Ve Küçük Abdest Yapmak
Bu rüya bazı alimlere göre mal ve paradır. Ne kadar çok yaparsanız o kadar çok büyük menfaat ve mal elde ederseniz. Özellikle büyük abdest yapan kimse ya çok soylu, varlıklı bir kişiyle evlenir veya eline hiç beklemediği yerlerden çok büyük nimetler ulaşır.

Rüyada Tuvalette Pislik Görmek
Rüyada tuvalette pislik görmek genellikle para ile tabir olunur. Eğer tuvalet çok pisse bu rüya kişinin eline çok miktarda para geçeceğine veya istediğinden de çok mal elde edeceğine yorulmaktadır. Böyle bir tuvalet gören kimse şan ve şöhret kazanır ve adı daima iyi bir şekilde anılır.

Rüyada Sade Bir Tuvalet Görmek
Rüyasında sade, gösterişsiz bir tuvalet gören kendisine sürekli zarar veren, dost gibi olan ama aslında rüya sahibinin kötülüğüne uğraşan iki yüzlü dostlardan kurtulur. Bu rüya her türlü fena işlerden sakınmanın, kendine yararı dokunmayan her şeyi terk etmenin göstergesidir.

Rüyada Alafranga Tuvalet Görmek
Rüyasında alafranga tuvalet gören bazı hoş olmayan durumlarla karşılaşır. Özellikle özel hayatınızda bazı sıkıntılar yaşamaya; fakat sabırla tüm bu sıkıntıların üstesinden gelip, huzur ve mutluluk bulacağınıza işarettir. Rüyada alaturka tuvalet görmek ise, sizin köklerinize ve geleneklerinize çok bağlı ve yeni şeylere kapalı bir kişi olduğunuzun göstergesidir.

Rüyada Geniş Ve Temiz Bir Tuvalet Görmek
Bazı alimlere göre tuvalet kişinin eşidir. Bu nedenle temiz, geniş ve ferah bir tuvalet gören kimsenin hanımı da iyi huylu, namuslu ve güzel bir kadın olur. Eğer kişi evli ise eşinin aynı özelliklere sahip olmasına ve ona iyi davranmasına işarettir. Rüyada pis, dar bir tuvalet ise kötü geçimli, kalbinde hile ve fitne bulunan bir kişi ile evlenmenize veya aile hayatındaki huzursuzluklara yorulmaktadır.

Rüyada Tuvaleti Temizlemek
Rüyasında tuvaleti temizleyen kişinin malının bir bölümü elinden gider veya parasını kaybeder. Bu rüya genellikle iş hayatında baş gösterecek başarısızlıkların sembolüdür. Bazı tabirciler ise bu rüyayı kişinin kötü davranışlarını bırakmasına, kendisine hayırlı olacak işler peşinde koşup her türlü zararlı alışkanlıkları terk etmesine yormaktadır.
Rüyada Tuvaletin Dolması

Rüyada tuvaletin taşmadan dolması
Genellikle gören kişinin eşinin hamile olmasına yorulur. Bazen de bu rüya kişinin çalışmalarından kazanacağı helal paraya, malını biriktirmesine veya zorlu bir çalışma sonrasında istediği tüm güzelliklere kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Tuvaletin Kapısını Görmek
Rüyada tuvaletin kapısını gören kişinin önüne istediği tüm imkânlar ve fırsatlar sunulur. Bu rüya genellikle kişinin hem özel hem de iş hayatında birçok nimet elde edeceğine, bu nimetler sonucunda da istediği gibi bir hayat yaşayacağına işarettir. Tuvalet kapısı bazen de gören kişinin geçimini sağladığı yollardır. Eğer kapı temizse helal yollardan para kazandığına eğer kirli ise geçimini sağlarken bazı haramlara bulaştığına işarettir.

Rüyada Tuvalet İçine Bırakıldığını Görmek
Rüyasında tuvalet içine bırakılan kişi bilmediği düşmanlara sahiptir. Bu düşmanlar rüya sahibi hakkında sürekli hile düşünürler ve onu alt etmeye uğraşırlar. Tuvalet içine bırakılan kişi hiç hak etmediği muamelelere maruz kalarak kendisine iftira atılır. Bu iftira sonucunda oldukça sıkıntılı zamanlar geçiren kişi belli bir zamandan sonra bu sıkıntıların hepsinden kurtulup rahatlar.

Rüyada Tuvaletin Deliğini Görmek
Rüyada görülen tuvalet deliği eğer boş ise mal kaybetmeye veya bazı çalışmalarından yeterince verim alamamaya, maddi sıkıntı yaşayıp, zorlukları göğüslemeye işarettir. Eğer tuvalet deliği dolu ise elinize bir sürü para geçer veya oldukça büyük bir servete sahip olursunuz. Bu rüya yüklü bir ganimete konmaya, para kazanmaya, işinde yükselmeye ve mevki elde etmeye işarettir.

Rüyada Tuvaletin Deliğini Karıştırmak
Rüyada elinde bir sopa ile tuvaletin deliğini karıştıran kimse iş yaşamında bazı kararsızlıklar yaşar ve bunun sonucunda da birden fazla iş değiştirmek zorunda kalır. Bu rüya kişinin finansal konuları ile ilişkilidir. Yani bu rüyayı gören kimse maddi anlamda ya çok zengin olur veya eline geçen fırsatları değerlendiremeyerek zor bir duruma düşer.

Rüyada Küçük Abdest Bozmak
Bu rüya yolcular için yakın zamanda sağ salim memlekete dönmeye; hapiste olanlar için özgürlüğe; zorda kalanlar için tüm sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Abdest bozmak gerçekte de insana ferahlık veren bir eylem olduğu için rüyada görülürse rahatlamaya, kendisini her türlü üzüntü ve kederden uzaklaştırmaya ve her anlamda mutluluğa işaret eder.

Rüyada Büyük Abdest Bozmak
Rüyada büyük abdest bozan kişi her ne sıkıntısı varsa hepsinden kurtularak rahatlığa ve kolaylığa kavuşur. Bu rüyayı gören kimse her anlamda mutlu olacağı bir hayata kavuşur. Özellikle çok sıkıntılı bir hayat yaşayan, borçlu olan, korkusu bulunan bir kimse bu rüyayı görmüş olsa, her ne olursa olsun o sıkıntısı çok yakın bir zamanda tamamen biterek yerini ferahlamaya bırakır. Uygun olmayan bir yere abdest bozmakta ise hayır yoktur. Bu rüya toplum içinde küçük düşmeye, sıkıntı yaşamaya veya maddi anlamda bazı zorluklara yorulmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.