Setrms pardösü modelleri

Setrms pardösü modelleri
3.016 kez okundu.

SETRE Konfeksiyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin kurucusu Mehmet ÇELİKTEN meslek hayatına 1964 yılında terzilik ile başladı.Ankara’nın ünlü terzilerinin yanında yetişen Mehmet Bey ilk işyerini meslekteki 10.yılında Ulus Konya sokakta 14m2 lik bir terzihane olarak açtı. 1964 yılında belirlenen prensipler bugün SETRMS markasının ‘%100 müşteri memnuniyeti, kalite ve güven” kavramlarıyla bir arada anılmasını sağlamıştır. O günün en kaliteli kumaşlarından ve malzemelerinden hazırladığı erkek takımlarını seçkin müşterilerine gururla sunan ÇELİKTEN 1983-1996 yılları arasında birçok ünlü ve protokol müşterisine sipariş terziliğide yaptı.

1987 yılında hazır giyim imalatına başlayan ÇELİKTEN mağazalardan gelen yoğun taleplerin karşılanması için 1991 yılında Demetevler’de bir atölye açtı. Zamanla yetersiz kalan atölye yerini Siteler’de 1.250m2 lik yeni tesise bıraktı ve Ankara Kızılay’da toptan müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile 500 m2 bir showroom a geçildi. Artan üretim ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına toptan bayilikler verilmeye başlandı. Bugün ise SETRMS Ankara Balgat’ta 4800 m2 kapalı alan üzerine kurulu fabrikası ile bünyesinde toplam 300 personeli istihdam etmektedir. Ayrıca Türkiye’nin bir çok ilinde kendi verdiği teşvikler ile kendisi için üretim yapan 15 den fazla atölye ile de çalışmaktadır.

setrms_pardosu_modelleri_islamevim_6

Bayan Giyim; Pardösü, Manto, Kaban, Tunik, Elbise, Abiye, Triko, Takım, Etek, Kap, Gömlek, Pantolon, Eşarp, Şal Eşarp, Çanta alanında hertürlü hizmeti, müşterilerine kaliteli bir mağzacılık zinciriyle sunmaktadır.

Ülkemizde tesettür giyimin öncü markalarından olan Setrms yeni pardesü modellerini tanıttı. Setrms yeni pardesü modelleri gerçekten birbirinden güzel. İçlerinde ilk kez karşılaşacağınız modeller de mevcut. işte setrems burada farkını ortaya koyuyor. Klasik kesimlerin bir adım önünde sizleri modern ve farklı kesimlerle karşılıyor. Kendine özgü yepyeni pardösü modelleri üretiyor.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git