Tesettür pardesü modelleri Yeni sezon

Tesettür pardesü modelleri Yeni sezon
3.440 kişi okudu.

NİHAN

NİHAN, bayan hazır giyiminde, 1998 yılından itibaren bayan manto, kaban ve pardesü takım, etek, tunik, gömlek, pantolon, ceket üretimi ile sektörde yer edinmiştir.
0005-nihanyaz3100020-nihanyaz326
NİHAN, yıllık ortalama 150.000 adet üretim kapasitesi ile yurtiçi ve yurtdışı 200 ayrı noktadaki seçkin mağazalarda müşterileriyle buluşmaktadır. 12 yıldır büyüyen ve hızla gelişen NİHAN yurt içindeki seçkin satış noktalarıyla yer edinmiş ayrıca yurt dışındaki bir çok noktaya yaptığı ihracatla uluslararası marka değerini artırmak adına önemli adımlar atmıştır.

NİHAN, tesettür bayan giyim konusunda marka olmanın gururunu taşımaktadır. En yeni bayan elbise modelleri, tesettürlü giysiler, kapalı nişanlık modelleri, pardesüler, takımlar Nihan’ın her sezon kreasyonunda mevcuttur.Bayan elbisesi, hanımların alışveriş alışkanlıklarının başında gelir. Pardesü, eşarp ile de şıklıklarını tamamlamış olurlar. Şifon kumaş elbiseler, farklı tunik modelleri, bayan kap modelleri ile Nihan her sezon tesettür modasına damgasını vurmaktadır.
Bayan kıyafet modelleri, kap, kaban, pardösü, manto, bayan takım elbisede moda giyim, tesettür giyim denilince akla Nihan, Nihan denilince de şıklık akla gelir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git